Destek olmak ister misin?

Kodlamayı çok seviyorum, ondan daha çok sevdiğim bir şey varsa o da bildiklerimi anlatmak 🙂 Ancak her sene en fazla 20-30 video hazırlayabiliyorum. Bunun sebebi, hayatımı devam ettirebilmek için freelance olarak çalışıyor olmam.

Ancak çok uzun zamandır hedefim, tamamen eğitim alanına yönelmekti. Tabi bunu yapabilmek için farklı seçeneklerim vardı, örneğin udemy’de eğitim videoları hazırlamak gibi. Ancak bu sadece belli konularda belli kez yapabileceğim bir şey ve amacıma çok ulaşabileceğim bir durum değil. Bazıları gibi ardı ardına 5-10 video atabilecek potansiyelde birisi değilim çünkü bana çok doğru bir politika gibi gelmiyor.

İşte bu yüzden sizin desteğinize ihtiyacım var, yanlış anlamayın benim paraya ihtiyacım yok, ben her şekilde ayakta durabiliyorum ancak tamamen eğitime yönelmek istersem ve freelance hayatından uzaklaşıp bu konuda içerikler üretmeye başlayacaksam sizin desteğiniz olmadan bunu yapamam.

Youtube kanalıma “KATIL” özelliği geldi ve sizin desteklerinizle daha iyi içerikler üretebilirim. Destek olup olmamak tamamen size kalmış, bir zorlama ya da kısıtlama söz konusu değil.

Eğer düşündüğüm hedeflere ulaşabilirsem, dünyanın en mutlu insanı olarak bu işi yapmaya devam edebileceğim.

Peki ya ulaşamazsam ne olur? Önemli değil, ben de dünyada yaşamak için gerekeni yapanlardan olup kendime yeni hedefler koyarım. Pes etmek zayıfların işi, ve biz zayıf değiliz biliyorsunuz 🙂

Eğer siz de destek olmak isterseniz youtube kanalıma bir gözatın.

Bir Cevap Yazın