Uzun zamandır neden yokum?

Herkese selam, bloğumu hala takip eden birileri olduğuna eminim ve belki neden uzun zamandır bir şey yazmadığımı merak ediyordur 🙂 Aslında teknik yazı ve anlatımlarımın tamamını artık prototurk.com üzerinden paylaşıyorum yani uzun zamandır yazmadığım ya da bir şey paylaşmadığım yanlış ancak bloğuma yazmadığım doğrudur.

Burayı artık biraz daha kişisel amaçlar, kişisel yazılar, değerlendirmeler vs. için kullanacağım sanırım. Diğer her türlü teknik kısmını prototurk.com’a taşımaya niyetliyim, uzun zamandır zaten yarısını orada yarısını burada paylaşmak bana da hep garip gelmişti 😀 Nihayet böyle bir karar verip oraya yoğunlaşmak beni mutlu ediyor.

Öte yandan bu blogda bazı konular var ki, her yerde linkleri yayılmış vaziyette, o yüzden o bilgiler kaybolmasın diye silmiyorum hiçbirisini. Belki prototurk’e güncel versiyonlarını yazıp yönlendirme yapabilirim bakalım ona bir şey düşüneceğim.

Ancak bloğu derslerden dolayı takip eden arkadaşlar artık prototurk.com’a geçebilirler, eğer kişisel olarak yazacağım yazıları merak edenler varsa da zaman zaman burada birlikte keyifli vakit geçireceğiz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir