Geliştiricilere Özel Reklam Platformu (Codefund)

Sizi geliştiricilere özel reklam platformu olan Codefund ile tanıştırmak istiyorum. Hali hazırda bir çok proje bu platform sayesinde destekleniyor.

Birkaç ay önce adsense’i bırakıp kişisel web sitem ve prototürk’de bu platforma geçtim. Açıkçası adsense’den daha iyi bir getirisi var, bu sayede projelerimin sunucu maliyetlerini sıfıra indirdim, kendi kendini idare eder hale geldi her birisi.

Hem amaca yönelik reklamlar çıkıyor, hemde şeffaflık sunuyor bu konuda. Eric ile konuştuğumda Türkiye dahil bir çok pazara gireceklerini söyledi ancak kesin bir netlik olmadığını, bu konunun henüz düşünce aşamasında olduğunu bildirdi.

Normalde sanıyorum Türkçe içerikli platformları kabul etmiyorlar ama neyseki kodun dili olmaz 🙂 20$ eşiğini geçtiğinizde size ödeme yapıyorlar, ben ödemeleri paypal ile alıyorum, sizde bir yolunu bulursunuz eminim 🙂 Örnek olması adına son 3 aylık ödemeyi paylaşıyorum;

Öyle çok hitiniz olmasına gerek yok bu tarz rakamlar kazanmak için günlük 1000-1500 arası bir hitiniz olması yeterli. Umarım projelerinize katkı sağlamanızda yardımcı olur. Referansımla kayıt olursanız, banada katkı sağlarsınız.

Kayıt olmak için tıklayın

“Geliştiricilere Özel Reklam Platformu (Codefund)” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir