Benim için 2017 nasıl geçti?

Her sene gibi bu seneyide anlatacağım ancak ne çok uzun, ne çok kısa olacak. 4. ayında Malta’dan Türkiye’ye döndüm. Bir süre sorunlar ve sıkıntılarla uğraştım, arkadaşlarımla olan problemlerim, yakınlarımla olan problemlerim derken, herkesin bana sırt çevirdiğini gördüm. Bu süreçte ise en çok Mert abim ve Babam bana destek oldular. O yüzden buradan onlara teşekkür ediyorum.

Aslında uzun uzuna yazdım, saydım sövdüm ancak bana yakışmayacağına karar vererek konuyu tekrar düzenledim. 2017’de aramıza katılanlar, aramızdan gidenler oldu. Öncelikle değerli dostlara sahip oldum. Ve şeker adında bir evlat sahiplendim.

2 ay kalabildi bizimle şeker, gençlik hastalığı nedeniyle aramızdan erken ayrıldı ama 2 ay benim için çok özeldi umarım şeker’e en güzel 2 ayını yaşatabilmişimdir yaşadığı süre boyunca. Şeker’in ölümünden sonra babamda da bende de bir boşluk oluştu ve ares adında 2. bir evlat edindik ????

Umarım aynı kaderi sende paylaşmazsın güzel kızım, her şey çok daha güzel olur bu yıl.

Onun dışında, evimde yeni ortam yaptım kendime. Biraz daha karanlık, metal ve ahşap havası var çalışma odamda artık.

2017’nin tek bir iyi yanı vardı, oda sonunda istediğim adam gibi bir eğitim setini udemy üzerinden satışa sundum. Set detaylarına şuradan gözatabilirsiniz;
https://erbilen.net/php-egitim-setim-cikti/

2017’de hiç proje yapmasam da, harika projeler düşündüm. Bu yüzden 2018’den umutluyum, ayrıca uzman cevap ve prototürk’ü birleştirerek yeni bir konsept çıkartıyoruz bu sene. Harika bir topluluk oluşturmayı planlıyorum, hep birlikte ????

2018’den tek isteğim, güzel bir yıl olsun. Kimse kimseyi üzmesin, ölümler olmasın, yanlış anlaşılmalar olmasın, paşa paşa yaşayalım şu önümüzdeki yılı.

Her sene olduğu gibi bu sende yeni yıl şarkımla yazımı bitiriyorum, sevgiyle kalın.

Ayrıca bkz:
Benim için 2016 nasıl geçti?
Benim için 2015 nasıl geçti?
Benim için 2014 nasıl geçti?
Benim için 2013 nasıl geçti?
Benim için 2012 nasıl geçti?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir