Youtube’da Gelmesini İstediğim Özellikler

Youtube'da Gelmesini İstediğim Özellikler

Youtube çok kullanışlı bir sistem olmasına karşın çokta kullanışsız bir sistem.. Özellikle yeni kanal arayüzü tam bir fiyasko.. Çünkü biz alışmışız youtube’un düzenli görünümüne, bu şekilde çok dağanık geliyor gözüme.. Her şey bir yana, youtube’da olmasını istediğim daha doğrusu eksik gördüğüm özellikleri yazmak istiyorum..

1) Kanal Yorumlarında Yoruma Yanıt Yazmak

Bu sorunu uzun zamandır çekiyorum 🙂 Birisi kanalıma yorum yapıyor, ben ayrı bir yorum olarak cevaplamak zorunda kalıyorum.. Halbuki videolarda ki gibi yanıtlama özelliği olsa nede güzel olurdu..

2) Kanal Takibinde İçerik Filtreleme Sistemi

Bu var mı bilmiyorum, varsa bile ben görmedim.. Örneğin beni takip eden 2 kişi olsun.. Birisi gitar videolarıma bakıyor, bir diğeri web eğitim videolarıma.. Doğal olarak biri sadece gitarla ilgili diğeri ise sadece web eğitimi ile ilgili videoları görmek ister.. Bir filtreleme sistemi olsaydı takipçiye özel, daha kullanışlı bir hal alabilirdi.. Böylece gitarla ilgilenen adam sadece gitar videolarımı görebilirdi.

Şimdilik bu kadar.. Aslında şöyle bir baktımda çok yokmuş 😀 Ama temennim bu özelliklerinde biran önce gelmesi yönünde.. Beni takip ettiğinizi biliyorum youtube yetkilileri, bir ara yaparsınız siz bully

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.