YeniBasladim.Com

Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce açtığım wordpress alt yapısını kullandığım yenibasladim.com’u tanıtmak istiyorum sizlere.. Açıkçası uykusuz bir zamanımda, uzun zaman önce aldığım bu domaini değerlendirmeye karar verdim.. Aslında çokta uzun bir zaman değil ama olsun 🙂 Amacım domain isminden de anlayacağınız üzere, herhangi bir şeye yeni başlamış kişilere yol göstermek..

Bu sadece web ile sınırlı olan bir şey değil, her şey olabilir.. Yeni başlayanlar için bazı konuları esprili bir şekilde irdeleyip, aynı zamanda okuyanı bilgilendiriyoruz.. Sitedeki yazarlarda, tarihten ilham alarak tarihteki kişilerin isimlerini takma ad olarak kullanıyor.. Bir nevi anonim yazıyorsunuz, amaç biraz öğrenmek biraz tebessüm ettirmek..

Birde olmassa olmaz altın kurallarımız var.. Yazılan konuyla ilgili tavsiyeleri kısaca özetlediğimiz altın kuralları eminim beğeneceksiniz 🙂

Şimdilik bir tema yapmayı düşünmüyorum, mevcut temayı düzenleyerek wordpress’e bende yeni başlamış biri olarak keşfetmeyi ve bu şekilde yeni başlayanlara makale hazırlamayı düşünüyorum, aklınızın bir köşesinde bulunsun bu adres 🙂 Bakarsınız bir gün işinize yarar..

Site: http://www.yenibasladim.com/

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“YeniBasladim.Com” için 6 yorum

  1. Kaliteli içeriğe sahip olduğu sürece, tutmaması için bir sebep yok. Güzel proje. Başvuru formu göremedim, nereden başvuruyoruz?

  2. Yazar olarak, yazılı değilde Videolu analtım yapsak nasıl olur? Tabi arada Yazılı anlatımlar dahil…

  3. @Abdülkadir Avan, insanlarla uğraşmak oldukça zor.. Soruların olduğu bir site yerine, çözümlerin olduğu bir site açmak daha mantıklı geldi.

    Anon, öyle tabi ki. Henüz bir başvuru formu koymuş değilim, eğer başvurmak istiyorsan şimdilik bana mail yoluyla ulaşabilirsin. Çok yakın zamanda başvuru alanı için bilgilendirme yapacağım site üzerinden.

    Aziz Mahmut Hüdayi, içeriğin illaha makale olması gerek yok elbette.. Ama bu site daha çok makale ağırlıklı, sonuçta videolu anlatım yaptığım prototürk zaten hala duruyor.. Ama belki çok basit konuları yeni başlayanların anlaması için 5 dakikayı geçmeyecek şekilde videolar hazırlanabilir, neden olmasın.

  4. @Abdülkadir Avan eğer forum olursa çok karışır. Blog olması daha güzel.

    @Tayfun Erbilen Başarılar 🙂 Yazar olmak isterim aslında..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.