Yeni Blogger Temam

Bildiğiniz gibi artık blogger’dan yazıyorum blogumu.. Ancak blogger’ın temaları malum, içler acısı hepsi.. Çokta anlamıyorum blogger yapısından, oldukça kafa karıştırıcı 🙂 Ama ilk yazımda da bahsettiğim zafer abi sağolsun prototürk’de Bayram Arslan’ın çizmiş olduğu mini Blog temasını blogger’a entegre etti siteme özel 🙂 Açıkçası bu tema hem sade hemde şık geliyor gözüme..

Muhtemelen uzun bir süre bu temayı kullanacağım 🙂 Temayı çizen Bayram Arslan‘a, Css dökümünü yapan Muhammed Enes Ekinci‘ye ve Blogger’a entegre eden Zafer Zent‘e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum 🙂

Halen düzenleyemediğim bazı bölümler var bu temada, ama onuda en kısa zamanda düzenleyip yazılarımı yazmaya devam edeceğim inşallah 🙂 Şimdilik bu kadar, selametle.

Yayınlayan

Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Yeni Blogger Temam” üzerine 23 yorum

  1. Öncelikle yeni tema hayırlı olsun, Yanlız birde şu blogger tema entegre dersi çekebilirsen çok güzel olur. Malesef türkçe bir tane bile blogger entegre kaynağı yok.

  2. Henüz bende çözmüş değilim dediğim gibi 🙂 Ama mantık tek bir dosyada tüm kodların tutulmasından ibaret.. Biraz ezber gerekli sanırım 🙂 Çözebilirsem ipuçlarını paylaşırım sitem üzerinden.

  3. Sanırım kafayı yemek üzereyim.Blogspot'a nasıl teme entegresi yapılıyor.Temayı css-html döktüm ama entegre edemedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir