Yalnızlığın bileşkesi benim asal sayım..

Başlık sana da garip geldi değil mi.. Belkide ben yalnız değilim, en azından bu konuda? Yok artık, yalnızlıktan nereden çıkarım yapacağımı bilemez oldum 🙂Başlık size de garip geldi değil mi.. Belkide ben yalnız değilim, en azından bu konuda? Yok artık, yalnızlıktan nereden çıkarım yapacağımı şaşırdım 🙂 Şaka bir yana aslında ben fiziki olarak yalnız değilim, aslında ruhsal olarak da pek yalnız sayılmam.. Ama kendimi öyle hissediyorum? İyi de nasıl oluyor bu..

Acaba çok bilgisayar başında oturmaktan mı?
Yoksa birini çok düşlemekten mi?
Belki de son 1 haftadır marketteki çalışanlar dışında kimseyle konuşmadığım içindir?

Amacı olan insanlar hep mutludur diyorlar.. Benimde amacım var, hemde birden fazla.. O zaman ben niye mutlu değilim? Yoksa bu sözleri söyleyenler, mutluluktan öldüler mi? Yoksa ben, amacına ulaştığımda yanımda kimsenin olmamasından korktuğum için mi mutsuzum? Yoksa ben, çünkü ben çünkü ben.. Gece çöker güller solar, tamam tamam dur şarkı karıştı araya ^^

Amaç diyorduk, amaç biri için midir yoksa kendimiz için mi? Senin bir amacın olsa? Amacına ulaşmak neden bu kadar önemli olurdu.. Amaca göre mi yoksa ulaştığında ne olacağına göre mi değişirdi bu? Amaç diyorduk, amaç sadece amaca ulaşmak mı? Yoksa amaca ulaşmakla birlikte gelenlere kucak açmak mı? Amaç belki de bir araç, yoksa kim olmayan bir şey uğruna geleceğini koyabilir ortaya..

” Ulaşırsan şayet amaca, söyle gelsin biraz benim yanıma.. Usulca sokulsun, yavaşça girsin kanıma.. “

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.