TemplateMonster’dan Profesyonel Şablonlar ve Temalar Kazanmak İster misin?

TemplateMonster'dan Profesyonel Şablonlar ve Temalar Kazanmak İster misin?

Erbilen.net‘te Temalar ve Şablonlar hakkında çok sayıda makale ve video bulabilirsiniz, ancak sadece bu makaleye yorum yazıp üç adet TemplateMonster Temalarımız’dan ve Şablon‘larımızdan dilediğinizi şeçerek kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. TemplateMonster Temaları ve Şablonları herkes için sadece bir adet davetiye geçerli olacaktır.

Nasıl Kazanabilirim?

Bir TemplateMonster teması veya şablonu kazanamanız için yapmanız gereken sadece bu makaleyi yorumlamanız. Güvenilir bir şirketten bedava tema kazanmak istemez misiniz?

Yorumlarınız için özel kriterler: uzun veya kısa yorumlar olabilir, ama şu soruya cevap vermelisiniz.

Hangi TemplateMoster Temasını veya Şablonunu kazanmak ve neden kazanmak istiyorsunuz?


Örnek cevap olarak bu kadar kolay yorumlayabilirsiniz:Kendime ait kurumsal bir sitem var benim için harika olacağını düşünüyorum bu sebep’ten dolayı WordPress Tema # 44949 kazanmak istiyorum.

Lütfen Dikkat: Ödül olarak TemplateMoster tarafından sunulan ve 20.000’den fazla temalar veya şablonlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Neden bir TemplateMonster Teması yada Şablonu Gerekebilir ?

Bir kişisel blog, bir iş veya bir portföy web sitesi kurmak istiyorsanız ve projeniz için doğru tasarım arıyorsanız bu konu ortaya çıkabilir. Eğer zaten bir siteniz varsa güncellemek için bu iyi bir şanstır. Farklı nedenlerden dolayıda bir TemplateMonster teması veya şablonu gerekebilir. Bu yüzden ücretsiz bir TemplateMonster Teması veya Şablonuna sahip olabilirsiniz sizcede harika değil mi?
Kazanma şansı herkese açıktır, fakat bir kaç şeyi hatırlatmak gerekir:
• Sadece bir kez yorum yapabilirsiniz.
• Hediye 10 temmuz tarihinde sona eriyor.
• Kazanan 3 şanslı kişi rastgele seçilmiş olacaktır ve e-posta yoluyla itibata geçilecektir. Yani kazanırsanız size ulaşmamızın tek yolu iletişim için vereceğiniz e-posta adresidir, bu yüzden doğru posta adresi verdiğinizden lütfen emin olun.

Bol Şans!
http://www.templatemonster.com/tr

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“TemplateMonster’dan Profesyonel Şablonlar ve Temalar Kazanmak İster misin?” için 30 yorum

 1. 1 senedir kendi sistemim uzerinde aynı temayı kullanıyorum bi degişiklik olması için istiyorum.

 2. merhaba,bende yaklaşık olarak 2-3 senedir kendi scriptim üzerinde aynı temayı kullanıyorum bi degişiklik farklı bi tasarım olması için istiyorum.

 3. Bana ait bir site yok fakat bu tasarımı alarak bir scripte giydirmek istiyorum. #45064

 4. Bir yazılımcının önündeki en büyük engelin tasarım olduğunu düşünüyorum. Açık kaynak kodlu bir script yazmak için istiyorum.

 5. Uzun zamandır üzerinde uğraştığım projeme yeni bir görsellik katmak istiyorum. Bu yüzden kazanmak istiyorum 🙂

 6. Kişisel web sayfamı yayınlamak istiyorum ve benim için farklı bir tasarım olabileceğini düşündüğüm #41101 temasını kazanmak istiyorum..

 7. Yazılım İşiyle Uğraşıyorum Fakat Tasarımdan Anlamıyorum Böyle Bir Ödülü Kazanmak Ekmeğe Kaymak Gibi Gelir

 8. Kişisel web sitemi açmayı çok istiyorum ve blog camiasında yeni olduğum için tema konusunda ihtiyacım var.

 9. Bir firmada çalışıyorum ve sitesini yenileyeceğim, bu tasarımın da harika oturacağını düşünüyorum bu sebep’ten dolayı # 44032 numaralı temayı kazanmak istiyorum.

 10. Templatemonster dan bir ad min temasi aldim adam iconlardan tutta tek tek tum sayfalarin HTML ini koymuş işimizi kolaylastirmak için elinden geleni yapmis ve bunu çok makul fiyatlara pazarliyor. Hem profesyonel hem ucuz. Eğer biz yeniden yapmaya kalksak 5-6 günümüzü alacak ama yapilmisi uygun fiyata almayi tercih ederim

 11. Uzun çalışmalarımın sonunda az çok kendimce PHP' yi öğrendim ve kız arkadaşım için blog scripti yazmaya karar verdim ve bu #7500 temayı çok beğendim..

 12. bu hizmetinden dolayı teşşekür eder tema kazanma şansımı bende denemek isterim 🙂

 13. Kişisel web sitem ve yenı calısacagım staj yerı ıcın yapacagım bir site için guzel ve guvenılır olur dıye dusunuyorum.

 14. Yeni bir blog sitesi açmayı planlıyorum.Bir web sitesini ayakta tutan en önemli özelliğin kaliteli bir web tasarımı olduğuna inanıyorum.Bu sebeple '#NumarasınıKazanırsamseçmemdahamantıklıolacaktır :)' temasını istiyorum 🙂

 15. Aklımda birkaç oyun projesi var. Ancak css bilgim fazla yok. Bu tasarım çok işime yarayacak… #43691

 16. Kişisel web sayfamı yayınlamak istiyorum o yuzden farklı bır tema arıyorum

 17. Numara: #39255 Temasını kazanmak istiyorum. Çünkü bu yaz 5 kişilik bir ekip oluşturdum ve oyun portalı açacağız. Ciddi ve geleceği olan bir proje olacak inşallah.

  Rastgele 🙂

 18. güncel ve sıradan olmayan mizah yazılarının yayınlandığı siteme en uygun sistem TemplateMonster olduğu için istiyorum.

 19. Kişisel web sayfamı yayınlamak istiyorum ve benim için farklı bir tasarım olabileceğini düşündüğüm #41101 temasını kazanmak istiyorum..

 20. Php ile kodladığım kurumsal site scriptine giydirmek için html bir şablon kazanmak istiyorum.

 21. Öncelikle böyle güzel bir fırsat için teşekkür ederim kendi web sitemi kuracağım tasarım konusunda iyi değilim #44918 teması çok hoşuma gitti. Yeniden teşekkür ederim kolay gelsin.

 22. Güzel bir kampanya olmuş. Şuan için temalarda karar veremedim ama hepsi birbirinden güzel temalar insan seçmekte zorluk çekiyor.. Seçimimi sonra yapabilirsem daha iyi olur diye düşünüyorum..

 23. Kişisel portfolio sitesi acmak istiyorum yaptığım yazılım ve tasarımları koyamak icin #39327 kazanmak istiyorum.

 24. #45311 temasını almak istiyorum kurumsal internet sitesi yapacğaım kendime farklı olmasını istiyorum.

  Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.