Prototürk’ü Yeniliyorum..

Merhaba arkadaşlar, 2011 yılının şubat ayında ilk olarak yayına soktuğum prototurk.com, birçok evreden geçtikten sonra halen yayın hayatına devam etmekte.. İnanıyorum ki hala bir çok kişiye yardımcı olmaya devam ediyor, ancak gelişen internet çağına ayak uydurmak ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak adına, prototürk’ü tamamen yenileme kararı aldım..

Bu süreçte ilk olarak, çok alışık olmadığımız bir tasarım tarzı olan yatay tasarımı deneyeceğim. Her şeyi bana ait olan yeni prototürk’de daha kullanıcı dostu olmayı hedefliyor, daha fazla eğitmenin yer almasını istiyorum..

Bu çok uzun bir süreç olmasa da çok kısada sürmeyecek. Ancak her ne olursa olsun, eminim yeni prototürk’den memnun kalacaksınız. Konu başında da dediğim gibi 2011 yılında açıldığı için, çoğu ders artık neredeyse 2 yaşına giriyor, dolayısı ile bu dersleri de yeniden günümüze uygun şekilde hazırlayıp güncelleyeceğim.

Şimdilik bu kadar, yakında görüşmek üzere.

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Prototürk’ü Yeniliyorum..” için 12 yorum

 1. Çok merak ettim şimdi. Heyecanla bekliyorum. İnşallah hepimiz için hayırlı olur 🙂

 2. Merhabalar tayfun bey yeni prototurkte 720p videoları indirmek için birde buton koysanız aslında çok güzel olur 🙂

 3. Dostum eğer eğitmenler sayfalarında kendi adsense reklamı yayınlama şansı olursa daha çok eğitmen olacağını düşünüyorum bu fikri düşün bence derim 🙂

 4. "www.prototurk.com" 'da:
  "Yeni Ders Gönder" deyince direk uyarı veriyor, onun yerine direk giriş panelini gösterse daha iyi olabilir(Genelde büyük siteler kolay kolay uyarı vermiyor direk paneli gösteriyor)

 5. Geç keşfettim ama mükemmel bir hazinesin. Çok güzel eğitim videosu hazırlıyorsun. Azimlisin ve sürekli kendini geliştirip bunları da kendine saklamadan bizlerle paylaşıyorsun. Helal olsun senin gibi güzel insana. Herşey için teşekkürler. Allah zihin açıklığı ve projelerinde yardımcı olsun..

 6. kendimi borçlu hissettiğim 3-5 insandan birisin tayfun kardeşim.

  normalde bir video 1m hit alır kimse vay be demez hazırlayanı internetten araştırmaz.

  300 hit ama bilginin ve azminin hayranı olan birçok insan var.

  prototürk.com için yenilenme sürecinin bitmesini de bekliyorum normalde indirmek için üye olmam sitelere ama açıldığı gün üyeyim.

  tebrikler hayatta başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.