PHP Eğitim Setinde Hangi Projeleri Hazırlamalıyım?

Udemy ve prototürk üzerinden satışını yapacağım eğitim setinde yer vereceğim projelere henüz karar veremedim. Bir anket hazırladım, 3 şık seçme hakkınız var. Eğer şıklardan hiçbirisi size hitap etmiyor ise yorum olarakta bana istediğiniz bir projeyi söyleyebilirsiniz.

[poll id=”2″]

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“PHP Eğitim Setinde Hangi Projeleri Hazırlamalıyım?” için 10 yorum

  1. Hocam yapacaginiz projelerin 3 de su an yayinda olan udemydeki php egitim setinizde mi yayinlanacak

    1. Evet ancak çok kapsamlı örneğin e-ticaret projesi için, ayrıca bir seri hazırlarım muhtemelen. Ama genel olarak CMS, soru-cevap, sözlük gibi sistemler bu projeye dahil olacak.

  2. Merhaba eğitim seti alacağım fakat indirim hala devam ediyor mu şu an 45,99 gözüküyor, ayrıca projeden ayrı bir site oluştururken olmazsa olmazlar kod yazım mantığı gibi şeylere değinirseniz daha iyi anlarız 🙂 ayrıca eğitim daha bitmedi değil mi? sürekli güncelleniyor yani?

    1. Selam, evet bu indirimli fiyatı. Eğitimler devam ediyor, şu sıralar ekleyemedim ancak baya yoğun bir döneme gireceğiz. Proje dersleri vs. eklenecek, mümkün olan herşeye değinmeye çalışacağım 🙂

      1. Teşekkürler 🙂 bu arada eğitim setinizi şimdi aldım ayrıca bende Rıza Çelik’in A’dan Z’ye PHP ve CSS kitapları olmak üzere iki kitabı mevcut herşeye değinilmiş ikiside gerçekten güzel kitaplar fakat sanırım ben kitaptan öğrenemiyorum 🙂 Siz sade, sabırlı ve yavaş bir şekilde anlattığınız için seti satın aldım eğitimi tamamladıktan sonra hem sizin video, döküman vs. ile hemde kitaplarla kendimi geliştirmek ve bu sektörde kendimi profosyonel seviyeye taşımak istiyorum. Bu arada sizden seo ile ilgili de şeyler bekliyoruz 😉

  3. Hocam inşallah sizde eğitim setini biz aldikdan sonra bedavaya dağıtmazsınız, gecenlerde bir php eğitim seti aldim bi kac gün sonra öğrendim ki, o eğitim setine bir beniymişim para veren. Hoca zaten kendi youtube kanalında haftada en az bir kez bedava kupon kodları dağıtıyormuş, hatta bi keresinde yanlislikla limitsiz kupon kodu vermiş 😀 yüzlerce insan kayd olmuş. Bu para verip alanlara haksızlık oluyor bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.