PHP Eğitim Seti

Merhaba arkadaşlar, Udemy için hazırladığım “Sıfırdan PHP ve MySQL Eğitim Seti”min ön çalışmalarını hemen hemen bitirdim. Ancak eğitimin çıkış tarihinin uzamaması adına, eğitimi ön satışlı olarak satışa çıkardım. Bunuda en azından bir avantajı olması adına, 100 ₺ olacak kursu ön sipariş ile alanlar 50 ₺ ödeyerek sahip olabilecekler.

Eğitim setindeki eksiklikler her gün yeni dersler eklenerek tamamlanıyor. Tahmini tamamlanma süresini 10 Ocak 2018 olarak belirledim, zaten şuan 13 saatlik bir eğitim sizleri bekliyor, siz onları izlerken ben siz fark etmeden hepsini tamamlamış olacağım 🙂

Şuan alıp başlamak için hiçbir eksiklik yok, eğer sizde sıfırdan bir şeyleri öğrenmek istiyorsanız, umarım bu setle beraber öğrenip kendinizi geliştirirsiniz.

Kurs henüz tamamlanmadığı için yeni kupon koduyla indirimli olarak alabilirsiniz.

Kurs Linki: https://www.udemy.com/php-egitim-seti/?couponCode=ERBILEN
Kupon Kodu: ERBILEN

Havale ile Ödeme Yapmak

Udemy ile kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemezseniz, ya da kredi kartınız yok ise bana havale yaparak benden ücretsiz kupon alabilirsiniz. İlgili banka bilgileri aşağıda yer almakta, gönderme işleminden sonra bana mail atarsanız kuponu size iletirim.

TR7300 0460 0026 8880 0035 2643
Akbank – Tayfun Erbilen

Şimdiden desteklerinize teşekkürler, yeni derslerde görüşmek üzere 🙂