PHP ile Dinamik Form İşlemleri (Bölüm 2 / 3)

Bir önceki dersimde dinamik form işlemlerini görmeye başlamıştık.. Bu bölümde textarea, select ve multi select özelliklerinin kullanımını göreceğiz. Yararlı olması dileğiyle.

Demo

Bu derste yaptığım örneğe aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz;
http://www.erbilen.net/demo/dinamikForm/index.php

İndir
dinamikForm2.zip

Not: Ses ile ilgili bazı sorunlar olabillir. Örneğin ses kısık olabilir, sadece sağ ya da sol kulaktan geliyor olabilir. Ya da hiçbir sorun yoktur, sizin bilgisayarınızı camdan atmanız gerekir.

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“PHP ile Dinamik Form İşlemleri (Bölüm 2 / 3)” için 4 yorum

  1. Eline sesine sağlık videolarını takip ediyorum sayende çok şey öğrendim. Acaba kullandığın metin editörünün adı nedir windows uyumlu olanı da var mı? Bir de Sublime Text 2 programının SFTP plugini hariç ftpye bağlanıp notepad++ daki gibi ftp penceresinden dosyaları sürekli görebileceğimiz bir eklentisi var mıdır?

  2. Kullandığım editör phpStorm. Mac ve Window için sürümleri mevcut ancak ücretli bir programdır lisansını satın almanız gerekir. Oldukça kullanışlıdır yani, tavsiy ederim 🙂 Subline Text 2 konusunda çok fazla bilgiye sahip değilim ne yazık ki.

  3. Sağol en kısa zamanda lisansını alıcağımı düşünüyorum. Bir sorun daha olacak == ile === arasındaki fark tam olarak nedir == yerine === kullana bilirmiyiz. Ne gibi farklılıklar oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.