İlk Adsense Ödememi Aldım

İlk Adsense Ödememi Aldım

Bugün adsense hesabımı kontrol ediyordum, 2 gün önce hesabıma bu ayın ücretinin yatırıldığını gördüm.. Açıkçası bir çok kez adsense hesabı açtım, reklamlar koydum vs. ama hepsi fiyaskoydu.. Sonunda bu işi kıvırdım ve ilk ödememi başarıyla aldım 🙂 Gerçi 3 ay sürdü onay süreci ama olsun ^_^ Bakalım bu ücretin her ay dahada artmasını umuyorum, neler olacak göreceğiz feel

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“İlk Adsense Ödememi Aldım” için 15 yorum

 1. İnşAllah daha fazlasını da kazanırsın ben çok uğraştım ama bir onay alamadım mümkünse bu konuda da deneyimlerini bizimle paylaşırsan sevinirim.

 2. Normal şartlarda pin istediğimiz 2-3 hafta içinde adresimize gönderiliyor .. Ancak ne hikmetse ben 3 ay boyunca 4 kez istedim hiçbir şey gelmedi adresime.. Tam bu sırada artık umudumu kaybetmiştim ki, birden google adsense ekibinden bir mail aldım.. Hesabın size ait olduğunu doğrulayın diyordu, ne yapacağımı bilemedim.. Bende o an ki ekran görüntüsünü çekip gönderdim.. 10 dakika sonra hesabımın onaylandığı ile ilgili bir mail daha aldım. Buruk bir sevinç yaşadım 🙂 Sen 3 ay bekle onaylanmasın, bir resim gönder onaylansın..

 3. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah devamı gelir. 🙂
  Ben birkaç tanıdığım için pin istemiştim bikaç kez hiç birinde de hemen geldiğini hatırlamıyorum. Sanırım bizim ülkemize bi garezleri var 🙂

 4. Umarım daha çoklarını kazanırsın. Bizlere birşeyler öğretmek için çabalıyorsun ALLAH yolunu açık etsin.

 5. Daha Fazlasını hakediyorsun. Umarım giderek artar ve daha çok kazanırsın. Senden öğrendiğimiz şeylerin hakkı ödenmez..

 6. Youtube aracılığıyla başvurunca onay süreci daha kısa oluyormuş. Öyle okumuştum bi forumda. Bu arada hayırlı olsun, bol kazançlar.

 7. güle güle harca…:)

  bu arada bu konu hakkında bir ders videosu çekersen herkes bilgilendirilmiş olur google adsense reklamları ile ilgili….

  teşekkürler . kolay gelsin…

 8. erbilen.net olsun veya ziyaret ettiğim, içeriğini beğendiğim herhangi bir sitede reklamları tıklamaya özen gösteriyorum. Blog yazarları site için zaman harcıyor, karşılığını almalılar.

 9. inşallah daha çok kazanırsın. sitene her girdiğimde reklamlara tıklamaya özen gösteriyorum. yolun açık olsun.

 10. Öncelikle bu parayı fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum.Sana şöyle bir sorum olacak; Şimdi bundan yaklaşık 2-3 sene önce bir AdSense hesabı aldım ve bu hesap geçersiz tıklama nedeni ile hesabım kapatıldı.Şimdi yeniden Aynı isimle, fakat o zaman kullandığım Kredi Kartından farklı bir kartla ve ev değiştirdiğimizden dolayı farklı bir adresle (yani İsim aynı, kredi kartı ve adres bilgileri farklı bir şekilde) tekrar bir AdSense hesabı açabilirmiyim ve eğer açarsam eski hesabımın kapatılmasından dolayı bir sıkıntı çıkar mı ödeme konusunda veya reklam konusunda? Eğer bir sorun çıkarsa Google nasıl bir mail atmalı veya nasıl bir yol izlemeli? Şimdiden cevabın için teşekkür ederim.

 11. Merhaba @Özkan,
  Bildiğim kadarıyla site adresin google'dan banlandıysa bir daha adsense başvurusu kabul edilmiyor. Ancak sadece hesabın kapatıldıysa, tekrardan başvuru yapabilirsin. Bir sorun teşkil etmeyecektir.

 12. Helal olsun abi benım daha 10 gün oldu 50 tl oldu suan beklıyoruz bizde :DDD

 13. Ben de ilk paramı aldığım da çok sevinmiştim.
  Adsense’yi bir açtım 2** küsür para, hesabına yatırılıyor yazıyordu.. Çok güzel bir duygu :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.