Küçükken Playback Yapardım..

Sene 2004 ya da 2005.. Ve evet, ben eskiden playback yapıyormuşum.. Ama Allah yukarıda şimdi, küçükken sevimliymişim be 🙂 Şöyle eski videolarımı izliyorumda.. Bu yaşlardayken arkadaşımla yumurta nasıl yapılır diye video çekmişiz, hala şoktayım zaten ^^

Sonunda da sanırım şarkıdan bağımsız kopuyorum 😀

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Küçükken Playback Yapardım..” için 11 yorum

 1. Merhaba Tayfun kardeş,uzun zamandır seni takip ediyorum.İyi php biliyorsun.Azmini ve bilgini tebrik ediyorum.Ama bak burda söylediğin bir kelime var ki adamı çok kötü yerlere götürür.Demişsinki "Allah yukarda" bu çok kötü bir laftır.Allah zamandan ve mekandan münezzehtir.Hemen tövbe et.Bak bunu Allah rızası için söylüyorum.Belki gülersin.Ama seni samimi bulduğum için bunu söylemeyi kendime borç bildim.Yanlış anlama…Bu konularda da biraz araştırma yapmanı şiddetle tavsiye ederim.Başka hiçbir mevzuya benzemez bu tür konular.Üç günlük dünya,söylediklerine ve yaptıklarına dikkat et.Bu bir kardeş tavsiyesi yine söylüyorum yanlış anlama..Allah rızası için.

 2. Temsilen söylenmiş bir kelime, bu durumlarda bana kalırsa niyet önemli ki benim nitetimde kötü yönde değil.. Yinede teşekkürler.

 3. Tayfun'a katılıyorum bu kelimede art niyet aranmalı,burda Tayfun'un demek istediği "Allah içimi biliyor,Allah vardır, Allah herşeyi bilir" buna mecaz-ı Mürsel mi ne öle bişe deniyor işte Bence sen Takıntı yapmışsın,yoksa Tayfun da ben de heskes bilir Allah sonsuz güç ve kudret sahibidir.

 4. Ben de burada tayfun hocama katılıyorum ve ismini vermeyen kardeşimizi kınıyorum,
  neyse onu boşverin de, harbiden o şarkı bitinceki kopma ne yaw 😀

 5. Anonim kardesimize katiliyorum.Cunku anonim arkadasimizinda anlattigi gibi; gercekten niyet onemli tamam ama mesela ben kalkip saka maabinda birinin anasina ailesinden bir tanesine kufur etsem sonra ben saka yaptim icimi nerden biliceksin dese ne yaparsin.bu da bi nebze ona benziyor.evet niyetimiz temiz olabilir ve oyle demis olmayabiliriz ama agzimizdan cikana da dikkat etmeliyiz.tayfun kardesim anonim kardesim ile ben iyiligini dusunuyoruz.zerre kadar kotulugunu dusunmuyoruz.son olarak BERKAY ERTEM denen arkadasida ben de onu kiniyorum.bir sey bilmeden hop diye atladigi icin.ona yahut baskasina fikrini soran olmadi.2 niz arasinda gecen bir konusma bu.Sana kolay gelsin Tayfun

 6. Bu kadar tepki niye anlamadım, tartışma daha da uzasın istemiyorum,
  Ve tayfun'un da dediği gibi "Allah Yukarda" lafına "Temsilen söylenmiş bir kelime" kısmına katılıyorum.
  Tamam, iyi niyetle söylemiş ama o da ağır tepki vermiş ama 😀
  Benim kınadığım da onun o kadar büyük tepki vermesiydi 😀
  Neyse, tartışmayı burada bitirelim :S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.