jQuery Dersleri Hakkında

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 haftadır yeni jQuery dersleri ekleyemiyorum farkındayım 🙂 Ancak işlerim olduğu için çekemediğimi bildirmek istiyorum, yeni dersleri şu gün çekmeye başlayacağım deyip kesin bir tarih veremiyorum ama yakın zamanda devam edeceğim derslere.. Bilginiz olsun.

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“jQuery Dersleri Hakkında” için 10 yorum

  1. Anlayışınız için hepinize teşekkürler 🙂 İnşallah yakın zamanda derslere devam edeceğim.. Ama burada, ama bir başka projemde 🙂 Kim bilir..

  2. Sözünü tutmamak bile bile yapılan bir şey, işlerimden dolayı fırsat bulamamam mecburi bir şey.. Bu iki olayı birbirinden ayırt edemiyorsan sana diyecek sözüm yok.

  3. Senin keyfinin kahyası değil kimse. İstediğin zaman bırakırsın, istediğin zaman devam edersin. Ama ortalama 6-7 dakika süren videoları zaman bulamadığın için çekemediğini söylemek pek gerçekçi değil. Canım istemedi, sıkıldım, daha önemli işlerim var .. Canın sağolsun. Teşekkürler emeklerin için. 🙂

  4. Evet senin izlediğni 6-7 dakika ama gel bide bu işi benim açımdan değerlendirelim.. Bu dersi hazırlarken önce bir ön hazırlık yapıyorum.. Ki bu benim 10-15 dakikamı alıyor takılmadan dersi anlatabileyim eksik bir şeyler olmasın diye araştırıyorum.. Dersi çekiyorum 6-7 dakikda bunun için gitsin.. 15 dakika convert için bekliyorum.. 15 dakika internete yüklemek için bekliyorum.. 5 dakikada ders konusu için içerik yazıp konuyu açıyorum.. 6- dakika demiştin ya tekrar saymayı dene olur mu.. Ayrıca kimin ne düşündüğü zerre kadar umrumda değil ders çekerim ister izlersiniz, ister izlemezsiniz ben öğrettim diye bir şey kaybetmem, öğrenemedim diyenler yansın kendi hallerine.

  5. Convert edilirken Mac'in mi kasıyor hocam? Her neyse, ben öylesine söyledim.

    İstikrarsız diyenlere, öyle olmadığını vurguluyordun. Bak burada onlarca insan sen ders vereceksin diye günlerce blogda sırada beklediler. Bunlardan birisi de benim. Kimse gelip senin yakana yapışıp ders çek demedi. Fakat bir söz verdin, takipçilerini yarı yolda bırakıyorsun. Senin işlerin böyle yürüdü, benim de planlarım bozuldu belki. Diyorum ya bunlar senin keyfine bağlı. Benim senin keyfine güvenmem hata. Yani senin yapabileceğin bir şey de yok. Fakat işin bu kısmını eleştirdiğimizde de bozulmamalısın. Olur böyle şeyler..

  6. Bozulurum tabi, bozulmazsam asıl bir sorun vardır.. Ben bu kadar geniş düşünemem, sinirlenirim kızarım.. Ha kafama takarmıyım takmam ama kimseden de lafımı esirgeyecek değilim.. Madem benim keyfime göre hareket edemem diyorsun, o halde başka kaynaklar ara.. Dahada yorum yapıpta uzatmayalım bu mevzuyu. Zaten sizin gibi insanlara bilgilendirme konusu açmak hata.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.