Yeter Artık / Deneme Çekimleri

Kuzenimle birlikte kurduğumuz bir müzik grubu olan daroda’nın ilk şarkısı “yeter artık” ile bir başlangıç yapmıştık 🙂 Tabi ilk şarkımız olunca birlikte söylemek bir hayli zordu.. Abartısız 100lerce kez denemişizdir 🙂 İşte bu denemelerimizden çıkan komik kısımlarda yok değil hani (: Okumaya devam et “Yeter Artık / Deneme Çekimleri”

Anladım ki Derdimi [Tayfun Erbilen]

Melodisi kuzenime ait olan, benim üzerine sözlerini yazdığım bir şarkım.. Gerçi biraz melodi dışına çıkmış olduk, normalde biraz daha hareketliydi 🙂 Ama bilmiyorum böyle birşey yapma gereği duydum, bunu istedim diyebilirim.. Okumaya devam et “Anladım ki Derdimi [Tayfun Erbilen]”

1 Sen (Tayfun & Murat)

1 kalp şarkısını söylememizin üstünden epey geçmişti.. Ben eskişehir’e dönmüş ve tekrar konyaya gitmiştim bile 🙂 Ve dedik ki hadi bir şarkı daha söyleyelim.. Baktık elde avuçta ne var.. Bu şarkının yarım hali vardı.. Sonra oturduk kuzenimle birlikte eğlenceli bir şarkı ortaya çıkartalım dedik.. Gitarla anca bu kadar eğlenceli oldu 🙂 Okumaya devam et “1 Sen (Tayfun & Murat)”

1 Kalp (Tayfun & Murat)

Benim yazdığım kuzenim murat ile birlikte söylediğimiz bu şarkıyı sevgili meryem teyzem çok beğenmişti.. İlk okumaya çalıştığımız o geceyi hatırladım da.. Vay be, baya bir zaman geçmiş bu günlerin ardından.. Facebook’da paylaştığımda da neredeyse en çok beğeniyi bu şarkım almıştı 🙂 Birlikten kuvvet diyorlar ya, harbiden de öyle ^^ Okumaya devam et “1 Kalp (Tayfun & Murat)”