Herkes Aynı Hayatta (Cover)

Müzik projesine başladığım şu günlerde, gökhan ile birlikte yeni bir şeyler hazırladık boş vaktimizde.. Aranjesi gökhan’a vokal’i bana aittir. 2 saatlik bir çalışma sonucu her şey ortaya çıkmıştır 🙂 Beğenecek misiniz bakalım (:

Esin Esin (Aranje)

Bugün gökhan ile birlikte “esin esin” adlı parçamın aranjesini hazırladık.. Daha çok bakan taraf bendim gerçi ama olsun 🙂 Bana kalırsa oldukça güzel oldu, yakın zamanda vokal ile birleştireceğiz inşallah.. Bakalım sizde beğenecek misiniz? Okumaya devam et “Esin Esin (Aranje)”

Tanımadın Sen Beni [Tayfun Erbilen]

Çok uzun zaman önce yazdığım ve aslında adı “tanımadıysan beni” olan şarkımı bugün söylemeye karar verdim ve söyledim bile (: İlk yazdığımda gökhan’a demiştim ki bu şarkı güzel kanka, yapalım biz buna aranje ve yapmıştık.. Güzelde solo atmış ha şarkı sonunda 🙂 Ama şu ses mixleme sorununu bir türlü çözemedim, onuda çözsem sesler daha az sırıtacak =/ Okumaya devam et “Tanımadın Sen Beni [Tayfun Erbilen]”

Sana Olan Özlemim [Tayfun Erbilen]

Daha dün gibi hatırlıyorum bu şarkıyı yazdığım günü.. Ve heyecanla gökhan’ın yanına gitmiştim.. Hadi demiştim, yapalım şuna bir aranje be dostum.. Almıştık yine 2,5 litre kolamızı koymuştuk birer bardak.. Ve saatler su gibi geçtikten sonra bu oluşmuştu bile 🙂 Okumaya devam et “Sana Olan Özlemim [Tayfun Erbilen]”