En basit 6.40₺ kazanma yöntemi?

Kayıt olup 1$ kazanmak için tıklayın!

Daha önce earn.com ile ilgili bir konu yazmıştım. Son birkaç gündür gelen anket sayılarını baz alarak tekrar hatırlatmak istedim. Bu sisteme ücretsiz olarak kayıt olup, gelen anketleri cevaplayarak ve sizden istenilenleri yaparak cevap başına 1$ kazanabilirsiniz. Malum ülkede 1$ şu an 6,40 ₺ olunca bu durum biraz daha önem kazanıyor 🙂

Ankette yapılamayacak çok bir şey yok. Genelde telegram gruplarına katılmanızı bekliyorlar. Bir telegram hesabı açıp katılın, hepsi bu. Twitter takip et falan kısımlarını es geçin kontrol falan yok. Böylece gelen soruları zamanında cevaplayıp 1$ kazanabilirsiniz.

Ben videoda 2$ kazandım videoyu çekmeye karar vermeden öncede yine 1 soru cevaplamıştım. Yani videoda göründüğü gibi sadece 2dk’mı ayırdım ve 3$ kazandım. 3$ 20₺ arkadaşlar.

Kayıt olup 1$ kazanmak için tıklayın!

Ayrıca arkadaşlarınızı referans linkiniz ile kayıt yaparakta 1$ kazanabilirsiniz. Kısaca aklınızı kullanarak basit, vaktinizi almayacak yerlerden ek gelir elde edin. İhtiyacınız yok mu? Sorun değil, yine de yapın. Kazandığınızla birilerine yardım edin, bir çocuğu sevindirin, bir hayvanı mutlu edin. Parayı amaçtan araca çevirmeye başlamak için çok geç değil. Ben bunu yapıyorum, herkese aynı şeyi tavsiye ediyorum. Ben huzuru hayvanlarda buldum, onları sevmekte, onları en iyi şekilde ağırlamakta. Sizde kendi huzurunuzu bulun. Sevgiyle kalın.

Not: Üyeliklerinizin doğrulanması için linkedin hesabını bağlamanız gerekebilir. Sonuçta adamlar para dağıtıyor, her geleni onaylayıp 1$ verselerde batarlardı demi 🙂

Not 2: Aslında 1$ değil ona eş değer olan 0.0001 btc kazanıyorsunuz her anketten. Ve hesabınızda biriken parayı çekmek için BTC cüzdanı kullanmanız gerek. Bunun içinde en kolay yöntem btcturk.com’u kullanmak olur muhtemelen.

Not 3: Buradan kazandığım tüm parayı sokak hayvanları için harcıyorum. Size de tavsiye ederim 🙂

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“En basit 6.40₺ kazanma yöntemi?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.