Earn.com ile Anketlere Cevap Vererek 1$ Kazanın

Merhaba arkadaşlar, eski adıyla 21.co şimdiki adıyla earn.com’dan bahsetmek istiyorum. Ben sisteme ilk bana gelen soruları 1$ karşılığında sorsunlar diye kayıt olmuştum, ancak sonra listelere girip anketlere cevap verdikçe para kazandığımı fark ettim. Bu proje ile sizde gelen anketleri cevaplayarak 1$ ile 5$ arasında hiçbir şey yapmadan para kazanabilirsiniz.

Ayrıca referans getirdiğiniz her kişi için profili onaylandıktan sonra sizlere 1$ hesabınıza eklemektedir.

Tek yapmanız gereken, listelere girmek. Listelere gitmekte çok zor değil, istedikleri basit şeyler. Örneğin instagram kullanıcıları listesine girmek için, instagram hesabınızı gönderiyorsunuz 1-2 gün içinde onaylanıyor.

Ben şu an 2 listedeyim, 24 şubat’tan 7 mart’a kadar anketleri cevaplayarak 20.95 $ kazandım.

3 kişi de referansım ile kayıt olmuş, onlardan da 3$ geldi hesabıma.

İnternette biraz araştırdım, yazılanları okudum. Herhangi bir dolandırma vs. söz konusu değil, aslında amaç farklı projede ama bizim için önemli olan anketlere cevap vererek para kazanmamız 🙂

Anladığım kadarıyla 0.0100 BTC olana kadar ödeme çekemiyorsunuz. Çünkü bende çekemiyordum daha sonra, hesabımda bakiye yeterli olduğunda çekim işlemini gerçekleştirdim. Hiçbir şey yapmadan 350 ₺ kazanmış oldum (:

Kayıt olup hemen sorulara cevap vermeye başlayarak bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Hiçbir şey yapmadan kim kime 1$ veriyor 😀

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Earn.com ile Anketlere Cevap Vererek 1$ Kazanın” için 5 yorum

 1. Sormak istediğim iki şey var. Birincisi benim 5 dolara yakın param var. çekmeye çalışınca hata verdi. Acaba bir alt limit mi var? varsa ne kadar?
  ikincisi bana gelen anketlerin çoğunda bir ethereum adresi istiyor. Adres versem bir sorun olur mu?

  1. Sınır var mı yok mu bende emin değilim kuralları okumak lazım, belki para çekme işlemi için kredi kartı tanımlayıp doğrulamak gerekebilir.
   Ethereum adresini de vermende bir sakınca yok, Telegram ve Ethereum adresi istiyor genelde onları da ayardan tanımlayıp tekrar tekrar yazmak zorunda kalmıyorsun.

  2. Ne için istediklerini bilmiyorum ama bir sorun olmaz diye düşünüyorum hep girdim bir sorun olmadı. Suspansed hatasını genellikle Linkedin hesabını bağlamayınca veya sanırım 150 kişinin altındaysa olmuyor. Garanti olarak tüm hesaplarını bağla bir sınırı yok ama çok fazla fee ödemek istemiyorsan direk paribu btc adresine yolla ama paribu 0.001 btc den az kabul etmiyor göndersen boşa gider. Biriktirip yollasan daha mantıklı.

 2. Maksat yararım olsun diye üye oldum 😀 çok şey öğrendim sayende benimde sana katkım olsun tayfun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.