Darkod – Freelance Ekibi

Kuruculuğunu yaptığım “Darkod – Freelance Ekibi“nin web sitesini bugün aktif etmiş bulunuyoruz. Uzun zamandır erteliyorduk bu işi, artık buna bir dur demenin zamanı gelmişti 🙂 Sizlere biraz darkod’dan bahsedeyim..

Darkod Nedir?

Darkod, Freelance çalışan bir grup gencin bir araya gelmesi ile oluşmuş bir freelance ekibidir. Amacımız her alanda hizmet veren bir kadroyu toplamak ve sizlere profesyonel çözümler sunmaktır.

Şuan ekibimizde toplam 6 kişi bulunuyor.. Hepsi alanında uzman ve freelance çalışan kişilerdir. Ancak darkod ile bir iş yapmaya başladığınızda, isteğinize göre ekip üyelerimiz sizin için çözümler üretecektir.

Sizlerde bu ekibe katılabilirsiniz, ancak aynı şeyi bilen 4-5 kişinin ekipte olması biraz saçma olurdu 🙂 Bu yüzden farklı konularda tecrübeli kişilere ihtiyacımız var.. Burada amacımız profesyonel anlamda freelance çalışan bazı kişileri bir araya getirip, müşteriye her alanda hizmet verebilmek 🙂

Web: darkod.com
Facebook: facebook.com/darkodfreelance
Twitter: twitter.com/DarkodFreelance

Yayınlayan

Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Darkod – Freelance Ekibi” üzerine 10 yorum

  1. Hayır, ekibimin web sitesi.. Yaptığımız çalışmaları vs. koyduğumuz portfolyöde diyebiliriz kısaca.. Yakında müşteri bölümü açılacak 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir