Darkod | İnteraktif

Darkod, 2012 yılında Freelance olarak kurulan bir Freelance Ekibiydi. 2015’de ekip olarak bir ofis çatısı altında toplandık ve 2016’nın Mart ayına kadar 6 kişilik bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürdük. Ardından ekip arkadaşlarımızın çeşitli şehir ve ülkelere dağılmasından sonra ofisimizi kapattık. Tarihler 1 Mart 2018’i gösterdiğinde, eski ekipten birkaç kişi olarak tekrardan darkod’u canlandırmaya karar verdik ve yeni bir ofis tutarak hummalı bir çalışmaya başladık.

Şu an yeni ofisimizin hazırlıklarını yapıyoruz. Heyecanımıza sizinde ortak olmanızdan mutluluk duyarız. Web sitemizi, kuramsal kimliğimizi ve ofisimizin yeniliklerini 1 ay gibi bir sürede bitirmeyi planlıyoruz.

Darkod olarak, Yazılım Projeleri, PSD/PNG/Sketch to HTML, Hybrid Mobil Uygulamalar gibi konulara ağırlık vererek sizlerin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Ekibimizdeki her birey, kendi alanlarında uzmanlıklarını kanıtlamış, sektörde en az 5 senelik tecrübeye sahipler.

Çözüm odaklı düşünüp, projelerinizi hayata geçirme konusunda, mevcut projelerinizi iyileştirme konusunda, küçük bir fikri bile büyütüp sizinle ortak iş yapma konusunda çok ısrarcıyız. Sizinle de çalışmayı çok isteriz. Bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin, mutlu müşteriler arasına sizde katılın. Bırakın işinizi biz yapalım, siz keyfinize bakın.

Web: http://darkod.com
Facebook: facebook.com/darkodcom
Twitter: twitter.com/darkodcom

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Darkod | İnteraktif” için 10 yorum

  1. Hayır, ekibimin web sitesi.. Yaptığımız çalışmaları vs. koyduğumuz portfolyöde diyebiliriz kısaca.. Yakında müşteri bölümü açılacak 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.