Bir Sonraki Günümü Planlıyorum.

Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce günlerimi planlamayı düşünmeye başladım.. Çünkü gerçekten bir sonraki günü boş geçirmektense, planlı geçirmeyi tercih ederim.. Bu yüzden bir ajanda aldım kendime ve birkaç gündür günümü planlayarak ilerliyorum..

Gördüğünüz gibi yukarıda bugün yapacaklarımın bir listesi var.. Mümkün olduğunca buna uymaya ve zamanımı ona göre planlamaya çalışıyorum.. Açıkçası bunun faydasını gördüm ve bunu devam ettirmeye çalışacağım.

Sizlere de bu şekilde düzenli çalışmanızı öneriyorum.. En azından gün içerisinde yapacaklarınız belli ve bunun için sadece 24 saatiniz olduğunu biliyorsunuz ve ona göre davranıyorsunuz 🙂

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Bir Sonraki Günümü Planlıyorum.” için 10 yorum

  1. Planlı olmak en iyisi aslında. 🙂 Artık ajandanın yerini akıllı telefonlar için yayına alınmış uygulamalar alıyor. Örneğin Evernote adlı bir site var. Bilgisayar versiyonu, iPhone versiyonu vs. bulunuyor. Bilgisayardan yazdığınız nota telefonunuzdan da ulaşmak mümkün. Güzel birşey 🙂

  2. Evet birkaç tane daha buldum, epey bir fikir verdi 🙂 O halde kolları sıvadık, yeni bir alternatif inşallah istediğim gibi bir şey olacak.

  3. To do list diye aratırsan ücretli ücretsiz birçok uygulama zaten mevcut. Benim hoşuma giden 37signals'in "Ta-da list" idi ama oda kapandı. Şimdi evernote kullanıyorum gerçekten kullanışlı.

  4. Başarılar dilerim fakat bununla alakalı seninde bildiğin üzere bir sürü çalışma var. En önde mac'in iCal'ı. Sonra google calendar. ve diğerleri.. Yine senin bileceğin bir iş. Bence yapılacaksa, fikir olarak değişik şeyler katılırsa tutabilir. Orijinal bir fikir ilave edilirse -bana göre- başarılı olabilir. Yoksa diğerlerinden farkı olmaz gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.