Aşk Bitti (Leyla The Band) Akorları

Merhaba arkadaşlar, Leyla The Band grubunun bugün yayınlanan “Aşk Bitti” şarkısının akorlarını çıkarttım, sizlerle de paylaşıyorum.. Genel olarak şarkıda bulunan akorların isimlerini yine bilmiyorum 🙂

Merhaba arkadaşlar, Leyla The Band grubunun bugün yayınlanan “Aşk Bitti” şarkısının akorlarını çıkarttım, sizlerle de paylaşıyorum.. Genel olarak şarkıda bulunan akorların isimlerini yine bilmiyorum 🙂 Ancak dinleyerek herkes çıkartabilir zaten, yarın müsait olduğumda bir videoda hazırlayacağım..

1. Akor
0 0 0 4 2 0

2. Akor
0 3 0 0 0 3

3. Akor
0 0 0 3 4 2

4. Akor
0 0 0 4 4 2

Ben tel numaralarını yazdım.. Okumayı bilmiyorsanız eğer şöyle söyleyeyim.. İlk numara en alt teli temsil ediyor.. Sırayla 6 telde parmaklarınızı koymanız gereken perde numarası yazıyor.. Örneğin ilk akoru elde etmek için üstten 2. telde 4. perdeye ve üstten 1. telde 2. perdeye parmaklarınızı basmanız yeterli..

Video

Demo

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Aşk Bitti (Leyla The Band) Akorları” için 3 yorum

  1. @mert kemal, tab okumasını bilmiyorsan anlamamış olabilirsin.. Velhasıl videoda gösterdiğim, bu yazdığım tablardır bilgin olsun.

  2. eline sağlık abicim.severek takip ediyorum her videonu.burda da yeteneklisin 😀

    mert dostum yazılanlarda bir yanlışlık yok.ne gösterdiyse onu yazmış.kalın mi sağda.belki sen ilk sayıyı kalın mi alıyorsundur bilemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.