Aşk Bitti (Leyla The Band) Akorları

Merhaba arkadaşlar, Leyla The Band grubunun bugün yayınlanan “Aşk Bitti” şarkısının akorlarını çıkarttım, sizlerle de paylaşıyorum.. Genel olarak şarkıda bulunan akorların isimlerini yine bilmiyorum 🙂

Merhaba arkadaşlar, Leyla The Band grubunun bugün yayınlanan “Aşk Bitti” şarkısının akorlarını çıkarttım, sizlerle de paylaşıyorum.. Genel olarak şarkıda bulunan akorların isimlerini yine bilmiyorum 🙂 Ancak dinleyerek herkes çıkartabilir zaten, yarın müsait olduğumda bir videoda hazırlayacağım..

1. Akor
0 0 0 4 2 0

2. Akor
0 3 0 0 0 3

3. Akor
0 0 0 3 4 2

4. Akor
0 0 0 4 4 2

Ben tel numaralarını yazdım.. Okumayı bilmiyorsanız eğer şöyle söyleyeyim.. İlk numara en alt teli temsil ediyor.. Sırayla 6 telde parmaklarınızı koymanız gereken perde numarası yazıyor.. Örneğin ilk akoru elde etmek için üstten 2. telde 4. perdeye ve üstten 1. telde 2. perdeye parmaklarınızı basmanız yeterli..

Video

Demo

Yayınlayan

Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“Aşk Bitti (Leyla The Band) Akorları” üzerine 3 yorum

  1. @mert kemal, tab okumasını bilmiyorsan anlamamış olabilirsin.. Velhasıl videoda gösterdiğim, bu yazdığım tablardır bilgin olsun.

  2. eline sağlık abicim.severek takip ediyorum her videonu.burda da yeteneklisin 😀

    mert dostum yazılanlarda bir yanlışlık yok.ne gösterdiyse onu yazmış.kalın mi sağda.belki sen ilk sayıyı kalın mi alıyorsundur bilemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.