1 Kalp (Tayfun Erbilen)

2011 yılının başlarında (sanırım) ilk kez kuzenimle birlikte söylemiştik.. Teyzeminde çok sevdiği bir şarkı olmuştu 🙂 Kuzenim konyada olduğu için yeni halini onunla birlikte söyleyemedim ne yazık ki 🙂 2 sene sonra tekrar söylemek istedim bu şarkıyı, aranje uzun zamandır vardı.. Oda sevgili dostum gökhan’a aittir.. Sözleri aslında 2 dörtlükten oluşuyordu ama 3. bir dörtlükte yazdım, böyle daha güzel oldu sanırım..

Yazar: Tayfun Erbilen

2009'dan beri web işleriyle uğraşan, aynı zamanda amatör müziklede ilgilenen sıradan birisi..

“1 Kalp (Tayfun Erbilen)” için 12 yorum

  1. tayfun kardeş hani bazı şarkılar sürekli dinlenir ya buda o tarzda bir şey olmuş bravo maşallah 😀

  2. Tayfun ne yalan söyleyim daha önce müziklerine hiç bakmadım ama ilgili olduğunu ve kendi çapında uğraştığını sitende yaptığın yorumlardan ve paylaşımlarından biliyorum. En son aranje ile ilgili sıkıntıların olduğunu ve aranje yapmayı öğrenmeye çalıştığını yazmıştın benim hatırladığım ama az önce bu parçanı öyle bir merak ettim dinledim ve gerçekten büyük bir emek sabır ve ortaya çıkmış kaliteli bir sonuç gördüm.. Bence sen bu gidişle kodla falan uğraşmayı bırakırsın.. Bu yolda profesyonelliğe doğru ilerliyorsun söylemiş olayım.. Güzel iş çıkarmışsın başarılarının devamını dilerim.. Bir gün internette en çok tıklananlar indirilenler listesinde senin adını senin parçanı görürsem buna hiç şaşırmam.. Bunun çok örnekleri var internetten meşhur olan.. Öykü – Berk mi dersin saçlarını taramışsın parçası vardı oğuz aksaç da söyler.. vs.. Sana uzak olan şeyler değil.. Sen işini kaliteli yaptıktan sonra zaten devamı gelir.. Bir de sen sadece işini en iyi yapmaya çalışıyorusun ve bu yüzden başarılısın prim yapmak ya da beğenilmek gibi bir gayen de yok.. elbette vardır ama birinci planda yaptığın işin beğenilmesi taraftarısın.. Milletin de karıştırdığı nokta burası.. Herkes önce kendini beğendirmeye çalışıyor. 🙂 Tekrar Allah yolunu açık etsin diyorum emeğine ve yüreğine sağlık.. Herkese de bu kadar uzun yorum yazmam sen bunu hak ettin..

  3. Hepinize gönülden teşekkürler 🙂 İdris YAĞCI, ayrıca sana 2 kat teşekkürler ^^ eminim yorumu gönderdikten sonra gönderilmedi diye düşünüp biraz sinirlenmişsindir 🙂 Umarım dediğin gibi olur, müziği seviyorum ben onu yarı yolda bırakmadığım sürece belki oda beni yarı yolda bırakmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.