Hayatım Müzik Diyenlere – Müzik Bakkal

9 yorum

Öğrenciyim, memurum, doktorum, kuaförüm, muhasebeciyim, mühendisim ama hayatım müzik diyorsan sen de hemen www.muzikbakkal.com a gel. Müziksiz bir hayat hatadır.
Müzikbakkal sizi hatalarınızdan döndürür.
Eşine, dostuna, sevgiline hediye mi almak istiyorsun ? Kafan mı karışık, karar mı veremedin? MüzikBakkal’da aradığına uygun mutlaka bir şeyler bulunur. “Hayatım Müzik” kategorisine bir bak! Tüm müzikal hediyelikler orada.
Kendini ödüllendirmek mi istiyorsun ? Bak aşağıda neler var
Ses kartı, mikrofon, preamp vs arıyorsan “Stüdyo Ekipmanları”na; dj mixer, dj controller için “DJ Ürünleri”ne; mobil özellikli tüm ekipmanlar için “Mobil Müzik” kategorisine; el yapımı bağlama, ud vb arıyorsan “El Yapımı Enstrümanlar”a; gitarlar, pedallar, gitar amfileri, teller için Gitar ve Ekipmanları’na; yan flüt, klarnet, saksafon gibi üflemeliler için “Nefesli Enstrümanlar”a; keman, viyola, çello için “Yaylı Enstrümanlar”a; tüm kulaklık modellerini bir arada bulmak istiyorsan “Kulaklıklar” kategorisine, davul ekipman ve aksesuarları için “Vurmalı Enstrümanlar” kategorisine bak !!! MüzikBakkal’da müzik ile ilgili aradığın tüm enstrüman, ekipman ve aksesuarları bulabilirsin.

MüzikBakkal olarak herkese özel bir yer ayırdığımız gibi, gitarını sırtından ayırmayan gençliği de unutmadık. Eğlenceli makaleler, faydalı videolar ve teknik ekip desteğiyle geniş gitar fiyatları skalasında bütçelerine en uygun olanı seçebilmeleri için; binlerce ürün içinden seçtiğimiz gitar modellerini detaylı içerikler hazırlayarak siteye ekledik.

Yorumlar (9)

Muhammed Günay Yıldırımm demiş ki;

doğru mydukkan dan daha güzel... sağlam çalışıyorlar

LedZepPELİN demiş ki;

mydukkan ın yeni alternatifi olabilir. Ürün çeşitliliği daha fazla

Kumdelisi demiş ki;

Kategorileri düzgün yapmışlar . Fiyatları düşük ürünleri yok ama . Kaliteli site

Kemalll Savaş Ardınç demiş ki;

Yakında büyük bir mağaza açacaklarını duyduğum, yakın çevremdeki müzisyen arkadaşlarımdan hayret verici şekilde takdir almış ama benim hala ne sattığını birçok ürünün ne işe yaradığını bilmediğim için anlamadığım ilgi çekici müzik sitesi. kimin aklına gelir ki bakkal formatı :D

ozkan demiş ki;

müzikle ilgilenen birisi olarak inceledim siteyi. hatta aynı ürünü farklı sitelerde de araştırdım gerçekten ürünlerin açıklamalarını tek tek çevirmişler. çok sistemli çalışıyorlar belli. sanırım istediğim gitarı bu siteden alacağım :)

can erdi demiş ki;

Başarılı bir muzik sitesi

Melih erl demiş ki;

Müzisyen birisi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim böyle bir siteye ihtiyaç vardı. 10 üzerinden 7 veriyorum. Profesyonel adamlar var arkasında sitenin belli oluyor. çok gereksiz bir sürü ekipman vardır bu işte ve 3 kuruş paranla hep rezil olursun. Telefonla aradım az önce ürün içeriklerini tek tek çeviriyorlarmış mesela. Emek vermişler belli oluyor . Umarım devam ettirebilirler zor iş.

Tayfun Erbilen demiş ki;

ahah valla müzik aletleri çok abartı değil ama diğer şeyler için bir şey diyemeyeceğim tabi :)

merall demiş ki;

çok tatlı bir yerden yakalamışlar :) ama benim mesleğim yok :( satış temsilcisiyim ama hayatım muzik :p bu arada sitede urunler cok guzel ama fiyatlar zıpzıplıyor :) bir bardak begendim 50 lira :d indirsinler alcam :d

Yorum Gönder